Perfumy jak skóra

Jeden z najsłynniejszych perfumiarzy świata, Jean-Paul Guerlain zasłynął z pięknych i szalenie trafnych słów. Powiedział: ” Co zostaje z najpiękniejszej kobiety na świecie, gdy zgasi światło? Nie widać jej włosów, nie widać piersi, nie widać klejnotów ani piękna jej oczu. Co pozostaje? Kobiecy urok głosu i perfumy.”

Wydaje się, że tę maksymę stosowała nie tylko słynna Marylin, ale także wiele ekskluzywnych kobiet. Rzeczywiście, współczesne damy nieustannie poszukują swoich perfum i dla tej miłości potrafią przeszukać setki flakonów z różnymi zapachami. Okazuje się jednak, że miłość do nich to jedno, a możliwość zakupu to drugie i niestety to zestawienie nie zawsze idzie w parze. Blokerem do zakupu staje się oczywiście cena.

Tanie zamienniki perfum — rozwiązanie idealne

Nowoczesna kobieta w swojej kosmetyczce posiada co najmniej dwa ukochane perfumy. Reszta pozostaje niestety w sferze marzeń. Rozwiązaniem na posiadanie wszystkich są dobre podróbki perfum, które są perfekcyjnym odzwierciedleniem znanych marek. Na ten przykład zmysłowy Chanel Coco Mademoiselle znajdziemy pod nazwą Livioon 13, a urzekający Armani Si to Livioon 03. Nie bez powodu wskazujemy właśnie takie połączenia. Livioon.com to znana w Europie firma, która stawia na sprzedaż bezpośrednią i wysoką jakość swoich produktów. Znajdziemy tam perfumy zamienniki, które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane i wymagające gusta. Wysokie zaperfumowanie i najlepsze olejki zapachowe pochodzące z serca szyku — z Francji — są dodatkowym gwarantem niepowtarzalnej i fenomenalnej uczty zapachów.

1 thought on “Perfumy jak skóra”

  1. Przyznaje się 🙂 kupuje podróbki perfum, ale nie do końca byłam zadowolona z ich jakości a szczególnie z ich trwałości. Jedynie cena mnie trzymała bo na giełdach można było kupić je od 30-100zł. Przez znajomą trafiłam na https://livioon.com i muszę powiedzieć że już nigdy nie kupię oryginału, po co przepłacać. Mają naprawadę wysokiej jakości perfumy i to w cenach do 100zł. A najlepsze jest to że przychodzi do mnie konsultantka i wybieram na spokojnie co chce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *