Sięgnij po ulubione perfumy w niskiej cenie

Czy wysoka cena, znana na świecie persona i rozpoznawalna marka są jedynym gwarantem wysokiej jakości perfum? Wiele osób z pewnością odpowie twierdząco, dodając, że niestety ulubione zapachy są poza ich finansowym zasięgiem. Szukając alternatywnych, acz dobrych rozwiązań warto zwrócić uwagę na dobre podróbki perfum oferowane przez Livioon.com — firmę, która zyskała sławę z wielu krajach europejskich i jest obecna także na naszym rodzimym rynku.

Jak nie przepłacać za perfumy?

Wyjaśnijmy, czym są tak naprawdę perfumy. To nazwa zarezerwowana dla produktów zawierających ponad 15% olejków zapachowych rozpuszczonych w alkoholu. Zazwyczaj markowe perfumy — pomimo swojej zawrotnej ceny — zawierają najniższą z możliwych, a więc 15% zawartość kompozycji zapachowych. Cena flakonu to tak naprawdę w znakomitej części koszty reklamy, marki oraz modelu sprzedaży.

Stawiając wyłącznie na wysoką jakość i wzorując się na światowych zapachach, Livioon.com stworzyła niebagatelną linię perfum, które zaskakują nie tylko niską ceną. Tanie zamienniki są godnymi zastępcami, co więcej, w wielu przypadkach przewyższają znane produkty. Tworząc zarówno unikatowe, jak i wzorowane perfumy zamienniki, zadbano o idealne dobranie kompozycji zapachowych. Skoncentrowane w 20% olejki to w istocie większa trwałość i subtelniejsza, wręcz melodyjna siła uwalniania się kolejnych nut. Dobre podróbki perfum trafiają w gusta najbardziej wymagających Klientów m.in. we Francji, Austrii, Słowacji czy Wielkiej Brytanii. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Krakowie, a produkty są rozprowadzane w najlepszym modelu biznesowym — przez konsultantów.

2 thoughts on “Sięgnij po ulubione perfumy w niskiej cenie”

  1. Nigdy nie korzystałam z podróbek perfum, aż poznałam perfumy Livioon. Mają naprawdę wysokiej jakości perfumy. Nawet te które nie mają odpowiedników wśród oryginałów pięknie pachną.

  2. Nie ma co przepłacać. A po drugie mniej żal takiej podróbki i można sobie pozwolić na częstsze korzystanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *